Resmi Web Sitesi
ANA SAYFA HABER FORUM SOHBET RESİM VİDEO ZİYARETÇİ DEFTERİ İLETİŞİM ÜYE OL ÜYE GİRİŞİ
DUYURULAR


M İ LL İ PARKLARDA JEOLOJ İ K M İ RAS
DUMLUPINAR BELEDİYESİ GOOGLEE+
30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlamaları Fotoğraf Albümü(Üzerine Tıklayınız)
BELEDİYE BAŞKANIMIZ
BAŞKANIN MESAJI


ÖZGEÇMİŞ
BAŞKANA MESAJ
FOTOĞRAF ALBÜMÜ
BELEDİYEMİZİN İDARİ YAPISI
» Başkan
» Belediye Meclisi
» Belediye İl genel meclisi üyeleri
» Belediyenin Görevleri
» Etik Komisyonu
» Organizasyon Şeması
» Misyonumuz
» Vizyonumuz
İstatistik
Bugün  Toplam 
 Tekil 223  203386 
 Online
 IP 34.229.131.116 
Kategori
Haberler
Resimler
Video
Yazılar
Takvim
DUMLUPINAR ŞİİRLERİ
Dumlupınar’sın
.
HAVA DURUMU
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
SİTE İSTATİSTİĞİ
 
BASINDA DUMLUPINAR İLÇEMİZDEN HABERLER....
 
 

DUMLUPINAR YAZA HAZIRLANIYOR..

dumlupinar-yaza-hazirlaniyor
 

Dumlupınar sulama göleti etrafında Belediye tarafından piknik alanı olarak düzenleme yapıldı.
15 Nisan 2015

 Dumlupınar İlçemiz tarihi misyonu yanında yaz aylarındada ayrı bir güzelliğe sahip.Murat dağının uzantısı olan dağ ve tepelerin buluştuğu noktada olan ve sulama faaliyetinde kullanılan göletin cevresi piknik alanı olarak düzenleme yapıldı.Yöre halkının ve misafirlerin daha rahat şekilde piknik yapmaları için yeniden dizayn edilen gölet cevresi piknik masaları ve mangal yapmak için betondan ocakbaşları yapıldı.

Belediye Başkanı Niyazi TEZCAN, ilçe halkı ve ziyaretcilerimizin yorgunluk atacakları güzel bir piknik alanımız olsun düşüncesi ile, doğa harikası olan sulama göletimizin cevresini piknik alanı olarak düzenledik.Masa ve mangal yapmak için ocak başı koyduk,göl kenarında bulunan çeşmeleri günümüz şartlarına uygun hale getirdik.Buraya gelen vatandaşların her türlü ihtiyacını karşılayacak düzenlemeleri yapıyoruz.Böyle bir piknik alanını Dumlupınar ve yöre halkına,aynı zamanda gelecek olan misafirlerimize kazandırdığımız için mutluyuz..Havaların düzelmesi ile tarihimizin miheng taşını oluşturan Dumlupınarımızı herkezin mutlaka ziyaret etmelerini bekliyoruz...dedi

 

    
Dumlupınar Belediyesi’nde Toplu Sözleşme
                                  dumlupinar-belediyesinde-toplu-sozlesme

Dumlupınar Belediyesi’nde çalışan ve Belediye İş Sendikası üyesi olan işçilerle, Dumlupınar Belediye’si arasında toplu sözleşme imzalandı. İmza töreninde konuşan Dumlupınar Belediye Başkanı Niyazi Tezcan; “Bizim düsturumuz sözde değil özde İşçinin alnının teri kurumadan hakkını vermektir” dedi.

        Dumlupınar Belediyesi’nde çalışan ve Belediye İş Sendikası üyesi olan işçilerle, Dumlupınar Belediye’si arasında toplu sözleşme imzalandı. İmza töreninde konuşan Dumlupınar Belediye Başkanı Niyazi Tezcan; “Bizim düsturumuz sözde değil özde İşçinin alnının teri kurumadan hakkını vermektir” dedi. 

          Dumlupınar Belediyesi ile Belediye İş sendikası arasında müzakeresi sürdürülmekte olan toplu iş sözleşmesi anlaşma ile neticelenerek imzalandı. 

           Dumlupınar Belediye Başkanı Niyazi TEZCAN imza töreni öncesi açıklamasında “Dumlupınar Belediyesi çalışanları arkadaşlarımız Ekonomik ve demokratik haklarını MHP li bir Belediye yönetiminin başındaki kişi olarak hak sahibi çalışanlara haklarını uzun bir süre sonra tarafımızdan tekrar geri vermenin şerefini yaşıyorum.

            Devralmış olduğum Dumlupınar belediyesi çalışanları 10 yıldır sendikasız ve Toplu İş Sözleşmesiz çalışmakta idi  ve üstüne üstlük daha önce toplu sözleşme ile kazandıkları birçok sosyal ve ayni hakları bizden önceki yönetimce yok edilmiştir. 

         Bizim sözde değil özde inancımız gereği olan “İşçinin alnının teri kurumadan hakkının verilmesi vardır” bu da bizim için en büyük onur ve şereftir. 

               Sınırlı ve borçlu bir bütçe devralmamıza rağmen imkânlarımızı zorlayarak çalışanlarımızın işyerindeki iş huzurunu ve maddi sorunlarını bu toplu sözleşme ile çözmüş olmanın rahatlığı içindeyim”dedi.

          Belediye İş Şube başkanı Alaaddin Özçallı’da  “ Toplu İş Sözleşmesinin üye İşçi arkadaşlarımıza ve Dumlupınar İlçemize hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.” Dedi. - DORUK 

 

Dumlupınar Belediye Başkanı Niyazi Tezcan,Belediye İş Şb.Başkanı Alaaddin Özçallı ve çalışan üye işçilerle imza töreninde


                        
 
           
REKTÖRDEN DUMLUPINAR İLÇESİNE (MYO)  MESLEK YÜKSEK OKUL MÜJDESİ               
                    rektorden-dumlupinar-ilcesine-myo-meslek-yuksek-okul-mujdesi                    
 
               
               

DPÜ Rektörü Ahmet KARAASLAN, ''Dumlupınar İlçesine (MYO) açılması kesinleşdi'' dedi.
                18 Kasım 2014 Salı 15:19

               
                17.11.2014 tarihinde DPÜ yerleşkesinde basın mensupları ile                 buluşan Rektör Ahmet KARAASLAN, DPÜ'de bu zamana kadar                 yapılanlarla ilgili geniş şekilde bilgi verdi. verdiği bilgilerin en ilginci ise Sivas Kangal İlçesinden getirilen ''Doktor balıklar''ın biyolojik analizlerinin yapılarak sedef                 hastalığından başka hastalıklara da iyi gelip gelmediğinin bilimsel araştırmasının yapılması ve Türkiye de ilk olan  her   türlü analizi yapabilen bir cihazın DPÜ.bünyesine kazandırılması  olduğunu söyledi.Bir gazetecinin; ''Rektörlüğü tekrar                 adaylığınızı koyacak mısınız''  sorusuna ise..'' Eğer DPÜ  bünyesindeki arkadaşlarımız teveccüh gösterirlerse neden  olmasın'' diye cevap vermesi aday olmaya meyilli izlenimini  verdi. Ayrıca Gazetemiz Köşe yazarı ve aynı zamanda muhabiri                 olan, Dumlupınar İlçesine MYO kazandırmak için her türlü mücadeleyi bu zamana kadar sürdüren Hüdayim GÜLER'in..'' Sayın  Rektörüm, Üniversitenize ismini verdiğiniz Dumlupınar İlçesine  ne zaman MYO açmayı düşünüyorsunuz, bu sizin manevi bir göreviniz değil midir. 137 000 şehidimizin yattığı bu İlçemize                 MYO nu çok mu görüyorsunuz'' sorusuna cevaben..'' Sizin Dumlupınar İlçesine MYO kazandırma çabalarınızı ve gayretinizi dikkatle takip ediyordum. Bu bağlamda YÖK ( Yüksek Öğrenim Kurumu)' na yaptığımız müracaat sonrası Dumlupınar İlçesine MYO   açılması onayını aldık.Öğretim üyesi açığımızı tamamladığımız  takdirde önümüzdeki dönemde MYO nu Dumlupınar İlçemizde   faaliyete geçirebiliriz.'' dedi.

               
               
               
                Dumlupınar İlçesine açılacak bölümlerin 
                1- Çocuk Gelişimi Programı.
                2- Sağlık Kurumları İşletmeciliği Programı
                3- Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi programı
                olduğunu söyledi.
                Dumlupınar İlçesine MYO açılması onayı müjdesini Hüdayim GÜLER   tarafından alan Belediye Başkanı Niyazi TEZCAN, Başta DPÜ  Rektörümüz Sayın Ahmet KARAASLAN olmak üzere Bu konuda emeği  gecen herkese teşekkür ediyorum.Bu haber Dumlupınar İlçesinin  gelişmesi  için bir dönüm noktası olacak niteliktedir'' diyerek sevinçini İlçe halkı ile paylaşmıştır.
                DORUK gazetesi olarak  Dumlupınar İlçesine MYO hayırlı ve uğurlu  olsun diyoruz. – DORUK Hüdayim
               
               

               

Haber okunma sayısı: 273                

 Haberin etiketleri:  dpüdumlupınarmyo sevincirektör            

       
   

**********************KÜTAHYA HABERLERİ************************
DUMLUPINAR İLÇEMİZDEN HABERLER...

Belediyemizin kilitli parke taş döşeme çalışmaları albümü  ( üzerine tıklayınız)BASINDA DUMLUPINAR İLÇEMİZDEN HABERLER....DUMLUPINAR BELEDİYESİ GOOGLEE+
DUMLUPINAR ŞEHİTLİĞİ
Üyelik Menü
Üye adı :    
Şifre :    
  
  Üye olun    
  Şifremi Unuttum   
İRTİBAT TELEFONU
DUMLUPINAR BELEDİYESİ ÖNEMLİ TELEFONLAR
.
BELEDİYEMİZ
İHALE İLANLARI
MECLİS KARARLARI
MUHTARLARIMIZ
PROJELER
ESKİ BAŞKANLAR
FOTOGRAF ALBUMU
http://www.kumruluyuz.biz/upload/resimler/haber/foto_galeri.gif
Arama Motoru
DUMLUPINAR BELEDİYESİ WEB SİTESİNE HOŞ GELDİNİZ...

Üzerine tıklayınca kapanır...


  
SAAT
saat
Ana menü
Tarihi Durum
Coğrafi Durumu
DUYURULAR
Sosyal ve Kültürel Durumu
Nüfus Durumu
YÖNETİM DURUMU
ULAŞIM
Ekonomisi
İKLİMİ
KÜLTÜR ETKİNLİKLERİ
RADYO DUMLUPINAR
RADYO DUMLUPINAR(Dinlemek için Üzerine tıklayınız)
Anket
Bu site sizce nasıl olmuş ?
Çok güzel
Güzel
Normal
Biraz kötü
Çok kötü
Dumlupınar Belediyesi
Sarıkamış Ruhunu Dumlupınar’da Yaşa..
8 Ocak 2020
Dumlupınar Belediyesi
Sarıkamış Ruhunu Dumlupınar’da Yaşa..
8 Ocak 2020
ÖNEMLİ LİNKLER
Cumhurbaşkanlığı


Başbakanlık

İçişleri Bakanlığı

Kamu Görevlileri Etik Kurulu


e-İçişleri


BİMER

Kamu Denetçiliği Kurumu

RESMİ GAZETE

Anasayfa  İletişim